2.6.21 – מפגש נקודת אור

הצטרפו אלינו!!
כולנו באותה סירה. כאן נולדנו, כאן אנו חיים. קבוצת הצלמים שלנו – היהודים והערבים – מתבוננים בגובה העיניים, דרך העיניים, אבל בהחלט גם דרך עדשת המצלמה. לא בכדי אנו נקראים נקודת אור… שכן, זו קבוצה שמאמינה בשביל הזהב, ביכולת להפיץ אור ותקווה לחיים משותפים. מי כמו הצלמים יודעים, שניתן להאיר גם את התמונות החשוכות ביותר, לעדן אותן ולהפיק זהב מן התבן. הכל תלוי בזוית, בתפיסה, בחיבור, ברצון ,בטכניקה, אבל בעיקר-בלב ובחיבור לכל היש.

האנשים הטובים, שבאמת מחפשים אחדות וחיים משותפים- הם הרוב. והרוב כידוע- קובע. נפגשנו אמש, חלקיק מהרוב הזה, לשיח בביתו של רפי, בהוד השרון. באנו מת"א, קלאנסואה, טירה, רמת הכובש ועוד.
למדנו יחד-שקצוות של קיצוניים משני הצדדים, יוצרים פערים מתרחבים, יוצרים אנשים שקופים, שפיכות דמים, שנאה…קורבנות . ובדרך כלל נראה, כי יש גורמים אינטרסנטים המובילם להתדרדרות כחלק משליטה, פחד, כעס, תקיעות או רווח …הכל יכול להיות.
הפתרון: שינוי התפיסה והמודעות. אם יש גורמים מכל סוג שהוא, שמכוונים לכאוס ולהקצנה-הם לא יכתיבו לאנשים שוחרי שלום ואחדות את ההתנהלות. ההולכים בשביל האור, יעבירו את המסר לחבריהם, שאנו שואפים לטוב, יביאו עוד חברים לקבוצות בעלות המכנים המשותפים, יזמינו הביתה, יספרו מה מרגישים, יקשיבו, יעזרו ויהפכו לשכנים טובים. שם המשחק: להיות אנושיים להאמין באור, באהבה ובעשייה מחברת. נרחיב המעגלים, נשכנע בצדקת הדרך ונעלה את את התדר של כולנו כאחד! תודה לצלמים ולמארח! קדימה לצילומים יחד בשטח!.

בואו לגלות עוד