הגזענות מוטמעת בשפתנו ובאופן חשיבתנו, לעתים בתום לב וללא כוונה רעה. זו לא גזענות במזיד, זו גזענות חבויה והיא גרועה יותר מחאת בני ובנות עדת יוצאי אתיופיה אשר פרצה לפני מספר שבועות הצליחה לטלטל אותי. מצאתי עצמי מרותק לסיקור ההפגנות במסכים השונים, לתמונות הזעם והכאב, לעימותי המפגינים עם המשטרה ולהליכתם עד לקצה המותר ולעיתים מעבר לו.
![](https://tovyahad.org/wp-content/uploads/2022/07/לוגו-טוב-ביחד-1-300x200.jpg)
נגיעות של קשר
פגישה עם נציגי Jerusalem University
Jerusalem University הוא ארגון שפועל בנושא הסברה ישראלית, בעיקר מול